GALLERIES

  O mnie

  Cześć. Mam na imię Luiza i robię zdjęcia.
  Cenię naturalność, ulotność chwil i niepowtarzalne momenty.
  W fotografii ślubnej szukam autentycznych emocji, łez wzruszenia i radości. Chwytam gesty, szukam detali. Utrwalam piękno i prawdę. Portretuję.
  W fotografii rodzinnej fotografuję codzienność, bo to ona jest warta zapamiętania.
  Uwielbiam śmiech dziecka na sesjach rodzinnych i zakochane oczy jego rodziców. Wzruszam się na przysiędze ślubnej i uwielbiam jak piszecie ją dla siebie sami. Uwielbiam załamanie głosu Waszych rodziców przy błogosławieństwie. Uwielbiam Wasze emocje, Waszą radość i niekontrolowany śmiech połączony z lekką nerwowością.
  Uwielbiam ślubne przygotowania, kiedy przeglądacie się po raz kolejny z lekką niepewnością w lustrze, i łzy, kiedy po raz pierwszy widzicie się nawzajem w ślubnych strojach.

  Uwielbiam jak tańczycie na weselu przy dźwiękach Waszych ulubionych utworów i jak wtedy spływa z Was całodzienne napięcie. Lubię Waszą spontaniczność na sesji, Waszą naturalność i początkową wstydliwość. Lubię fotografować prawdę, czułość i miłość. Tę rodziców do dzieci i dzieci do rodziców. I tę wyjątkową i niepowtarzalną, Waszą miłość podczas dnia ślubu.
  Jestem reportażystą, będę chciała uwiecznić chwile, te ulotne, te prawdziwe i te jedyne.
  Prywatnie, jestem mamą małego chłopca i żoną świetnego męża. Uwielbiam podróżować, co możecie sprawdzić na moim blogu: www.tuitam.net, a jeżeli chcecie zobaczyć czym się zajmuję w fotografii bardziej prywatnie zapraszam tutaj.
  Zobaczcie poniżej moją ofertę i skontaktujcie się ze mną, a ja chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

  MOJA OFERTA

  pozwólcie mi opowiedzieć Wam o tym jak pracuję

  To emocje, te niepowtarzalne i prawdziwie, są tego dnia najważniejsze i to je staram się uchwycić na zdjęciach. Stawiam nacisk na autentyczność, naturalność, nie będę nikomu w Was kazała pozować, ale możecie liczyć na moje podpowiedzi i wskazówki.
  Zdjęcia oddaję w formie elektronicznej, ale nie tylko. Cenię wydrukowane odbitki i z wielką przyjemnością pakuję dla Was paczki i pudełka.
  Poniżej znajdziecie informację o tym co najczęściej fotografuję, ale jestem otwarta też na każdą inną fotograficzną współpracę, więc zapraszam do kontaktu i rozmowy!
  Mieszkam w Poznaniu, ale z radością przyjadę do Was i na koniec świata.

  sesje rodzinne i ciążowe

  Wykonuję naturalne sesje zdjęciowe w domu lub w plenerze. Z okazji chrztu i pierwszych urodzin, ale nie tylko. Fotografuje też te zwykłe z pozoru chwile. Rodzinne spacery, wygłupy, skakanie po kałużach, albo bitwę na poduszki na Waszej kanapie, bo to właśnie do tych codziennych, „zwykłych” chwil będzie najprzyjemniej wracać myślami po latach.
  Ciążowe sesje mają uwiecznić subtelność i niezwykłość i niepowtarzalność Waszego oczekiwania.

  sesje narzeczeńskie

  Wykonuję sesje narzeczeńskie, lub, po prostu, sesje dla pary – z okazji rocznicy, z okazji urodzin jednego z Was, albo i bez okazji – po to by utrwalić Wasze uczucie i miłość.
  Sesja narzeczeńska przed ślubem pozwala Wam się otworzyć, złapać kontakt ze mną i z moim aparatem. W dniu ślubu będziemy się już znać, a Wy będziecie dokładnie wiedzieć jak pracuję i czego możecie oczekiwać. Dodatkowo, zdjęcie z sesji narzeczeńskiej są świetnym pomysłem na prezent dla bliskich podczas przyjęcie ślubnego, albo pamiątką, którą możecie wykorzystać jako weselne dekoracje.

  reportaż ślubny

  To jeden z najważniejszych dni Waszego życia i jestem zaszczycona, że mogę być wtedy z Wami. Zwykle zaczynam fotografować już od przygotowań i to chyba moja ulubiona część tego dnia.
  Lubię jak dużo się dzieje; wyłapuję chwile, szukam emocji. Oczywiście, w ciągu całego dnia, jest też czas na klasyczne portrety i, jeśli tylko chcecie, zdjęcia grupowe. Zazwyczaj udaje nam się też na chwilę wymknąć na mini sesję zdjęciową, ale oprócz tego, możemy też oczywiście umówić się na plener ślubny innego dnia.

  Opinie

  Marta i Jonathan

  Agata i Olek

  Ola i Kacper

  Marta i Damian

  Praca z Luizą to ogromna przyjemność, jej delikatność i subtelność odzwierciedlona jest na każdym zdjęciu.
  Ma niesamowite wyczucie i wie jak wychwycić to , co w nas i w otoczeniu najpiękniejsze <3 Jeszcze raz dziękujemy!!

  Marta i Jonathan - sesja ciążowa na plaży

  Świetna atmosfera w czasie sesji, jeszcze lepsze zdjęcia i rewelacyjny kontakt z Luizą sprawiły, że w ogóle nie odczuwa się, że ktoś robił nam zdjęcia. Wszystko to sprawiło, że sesja ślubna wyszła bardzo naturalnie i zdjęcia zebrały mnóstwo pochwał.

  Agata i Olek - reportaż ślubny

  Luiza towarzyszyła nam od przygotowań do poprawin idealnie uwieczniając wspaniałe momenty naszego wesela. Zdjęcia są pełne emocji uśmiechu aż ciężko się od nich oderwać <3 Obydwoje mamy lekką alergię na aparat i nie przepadamy za zdjęciami, jednak Luiza potrafiła sprawić że zdjęcia wyglądają cudownie a my i nasi goście czuliśmy się bardzo komfortowo. Zdecydowanie polecamy.

  Luizę poprosiliśmy o wykonanie zdjęć w ramach sesji narzeczeńskiej - pełni obaw, bo nigdy nie pozowaliśmy przed obiektywem. Okazało się, że wyszła genialnie - to zasługa Pani Fotograf, która uchwyciła zjawiskowe kadry, a w dodatku zaproponowała nam miejsce sesji, które idealnie pasowało do naszej wizji. Teraz zdjęcia zdobią nasze mieszkanie - chętnie powtórzymy taką sesję w przyszłości. Polecamy!!

  Marta i Damian - sesja narzeczeńska

  POZNALIŚCIE JUŻ MOJĄ HISTORIĘ

  pozwólcie mi opowiedzieć Waszą